Дизайнер і Кліент: перші кроки

10th April 2012

Бачив би ти своє обличчя, коли до тебе звертається потенційний клієнт... Очі спалахують, жести стають більш явними, в голові починають відкриватися «комори пам'яті». Вцілому - хвіст трубою - і ти готовий взяти цього клієнта будь-якою ціною . Неважливо, чи займаєшся ти дизайном інтер'єрів або створенням сайтів, дуже часто з перших хвилин спілкування з клієнтом допускаєш помилки.

І перше, про що я хочу сказати, це саме знайомство з клієнтом. Найчастіше ти з таким завзяттям намагаєшся зловити рибку, забуваючи, що справжнє мистецтво в тому, щоб вона сама припливла до тебе. Якщо перевести на тему дизайну, то я кажу про те, що не будь нав'язливий для клієнта, не грузи його з ходу своїми геніальними думками. Простими дизайнерськими прикладами, підказками ти повинен лише злегка допомогти людині поставити правильні питання, зрозуміти, що потрібно, і , найголовніше, дозволити йому найняти тебе - геніального дизайнера, який опинився поруч. Думаю, це буде гідний варіант першого знайомства.

Подальші зустрічі теж дуже важливі. Завжди треба 2-3 хвилини, щоб зблизитися з людиною, запитати про життя, настрої, перейнятися до нього... Далі обов'язково оголосити тему зустрічі і час, який ти маєш. Ключовою фазою є визначення потреб клієнта за допомогою відкритих питань типу «Розкажіть про Ваш досвід роботи з ... » , «Що саме Вам сподобалося в дизайні? », «Які проблеми Ви вирішили?». Тут також важливо активно слухати, вислуховуючи відповідь до кінця і підтримуючи візуальний контакт. Стеж за розвитком діалогу, допоможи людині налаштуватися на тему дизайну, якщо йому самостійно не виходить. Постарайся з'ясувати максимум інформації про майбутнє інтер'єру чи сайту. По завершенні розмови отримай згоду на розробку дизайну, передоплату і замовкни. Хто перший заговорить - поступається роллю ведучого!

Отримавши довгоочікуване замовлення на створення чергового шедевра ти поспішаєш перебрати супермодні журнали по дизайну інтер'єру, шукаєш цікаві скрипти для меню сайту, поступово відключаючись від реальності. Але пам'ятай, о Дизайнер, ти - не вільний Художник ! Намагайся ділитися своєю роботою, розкажи клієнту, що сьогодні в дизайн -меню, так би мовити. По-перше ти зможеш краще дізнатися його інтереси і потреби, а по-друге покажеш, що робота рухається. Спілкуйся з колегами і просто друзями, адже дуже важливий погляд з боку, оскільки ти не для себе шедевр робиш.

У підсумку ти повинен отримати унікальний досвід, як дизайнера, так і психолога, що допоможе в наступний раз ретельніше планувати роботу.